Demolice domu

Koupili jste si pozemek na kterém stojí starý dům, objekt a jiná nemovitost? Nabízíme bourací a demoliční práce v celém Středočeské kraji a to Praha – západ, Praha – východ. Naše nabídka je na demolice domu a staveb, ostatních menších i větších objektů.

Demolice domu a zemní práce

Bouráme také dřevěné chaty, ocelové sklady. Naše nabídka na bourání je kompletní a to včetně zajištění odvozu veškerých odpadu a to sutě, betonu, dřeva a jiných odpadu. Cenu Vám zdělíme před zahájením demoličních prací. Služby v oblasti demolic poskytujeme přes 10 let. Nejen odstranění staveb a recyklace odpadu ale také poskytujeme zemní práce a výkopové práce a to pomocí bagru. Pokud tedy potřebujte bagrování v Praze a okolí, tak nám dejte vědět a domluvíme následný termín realizace.

Bagrování a demolice v Praze a okolí, provozujeme bagry o celkové hmotnosti 3.5 -12 tun.

Jsme tedy k dispozici na výkopové práce zhruba do 3 metru od povrchů země. V případě demolice jsme schopni bez problému zbourat dvoupatrový dům a třeba také vilu. Práce je možno u nás objednat za jakéhokoli počasí, jsme připravení zajistit práce a přizpůsobit se požadavkům dle zápisu stavebního povolení. Pokud zajišťujete povolení k demolici domu a potřebovali by jste pomoct, se zajištěním a odlehčením byrokracie. Tak Vám můžeme nabídnout zajištění povolení takz. odstranění stavby.

Zemní a výkopové práce

V případě výkopových a zemních prací povolení nezajišťujeme, potřebujeme jen znát před zahájením terénních úprav dokumentaci pozemku. Bez dokumentace k pozemku nelze provádět zemní a výkopové práce a to nejen v Praze. Je to z důvodu bezpečnosti inženýrských sítí. Potřebujete na vlastním pozemku výkopové práce do 1 metru nad zemí? Povolení není potřeba a na práce je možno objednat náš malý minibagr do 3.5 tun. V případě demolice používáme traktorbagr a kolový otočný bagr s dosahem 12 metrů.

V případě zájmu o demolice domu nás neváhejte kontaktovat.